Artılar
 • Sunduğu herhangi bir avantaj bulunmuyor. RİSKLİDİR.
Eksiler
 • Sahip olduğu bir lisans bulunmuyor.
 • İşlemler denetimsiz, güvenlik ve kalite kontrolü için herhangi bir standart bulunmuyor.
 • Herhangi bir problemde size destek olacak yetkili bir kurum bulunmuyor.
 • Firma birçok sayıda şikayete sahiptir.
 • Canlı destek ve diğer müşteri hizmetleri ekibi problem ile ilgili durumlarda yeterince çözüm sunmuyor.
 • Firmanın temel kazancı müşterilerin yaşadıkları kayıplardır.
✅ Bonus: Yok – Zaman Zaman Yayınlar
✅ Türkçe destek: Yok
✅ Minimum para yatırma: $100
✅ Spread: Yüksek
✅ Regülatörler: Yok
✅ Swapsız (İslami) hesap: Yok
✅ Kaldıraç: Bilinmiyor

Evo Investment Capital Güvenilir mi? Şikayetler- Yorumları

Evo Investment Capital güvenilir mi: Evo Investment Capital, dünyanın birçok yerinden yatırımcı kabul ederken bunların arasında her daim Türk kullanıcıların da olması işletmenin global yapısının en temel kanıtları içinde karşımıza hemen çıkar.

Evo Investment Capital güvenilir mi: Karadağ firması, sektör içinde hem bilinen hem de deneyimli olan bir işletmedir. 2007 yılında kurulan ofisin web alanında Türkçe dil desteğinin bulunmuş olduğunun altını çizmek lazım. Bunun haricinde kalmış olan tüm hizmet politikası ve detayları hakkındaki bilgiler ise yazımızda sizi bekliyor.

Evo Investment Capital İncelemesi

Resmi web alanı kolay kullanım ilkelerine sahiptir. Özellikle ilk defa erişim sağlamış olan kişiler böylelikle hiçbir sorunla karşı karşıya kalmazlar. Gerek kullanılmış olan renkler gerekse de menülerin görünümü beklentileri karşılar. Erişim hususunda bir sorun yoktur. Üstelik sadece bilgisayarlar değil, mobil olarak ifade edilmiş tüm cihazların da kullanımı mümkün olacaktır.

Dil desteği her daim merak edilen bir konu olmasının yanı sıra Evo Investment Capital sitesinin Türkçeye yer vermiş olduğunu görmekteyiz. Bu durum sadece belli alanlar için geçerli değildir, web alanının genelini kapsar. Canlı destek kısmında ise böyle bir durum yoktur.

Ofis deneyimli olması ile dikkat çeker. Çünkü 2007 yılında kurulmuştur. Ancak kullanmış ve hizmet vermiş olduğu web alanının sorgulamasında karşımıza 2020 yılı çıkar. Bundan dolayı akla iki farklı ihtimal geliyor. Bunlardan ilki yanlış beyanda bulunulması iken diğeri ise işletmenin sonradan resmi sitesini değiştirdiğidir.

Bunun haricinde kalan ve aynı zamanda dikkat çeken özellikleri ise şöyledir;

 • Evo Investment Capital tarafından sunulmuş olan yöntemlerle minimum 100 dolar aktarımın yapılması mümkündür.
 • Canlı yardım alanı Türkçe kullanılamaz.
 • Spread oranlarının yüksek olması yatırım yapacak kişiler açısından bakıldığında kesinlikle bir sorun anlamına gelir.
 • Lisans konusunda yapılmış veya sunulmuş olan hiçbir bilgi yoktur.
 • Aynı durumun kaldıraca dair de olduğunu hemen söylemek lazım.
 • Şu an için işletmenin bir promosyonu olmasa bile zaman zaman farklı kampanyalar düzenler.

Evo Investment Capital Lisanslı mı?

Evo Investment Capital güvenilir mi: Lisans, herhangi bir Fx firması için kesinlikle çok büyük bir önem arz eder. Çünkü ancak bu şekilde işletme hem denetlenir hem de bir zorunluluk olan kontrolleri yapılır. Ancak söz konusu Evo Investment Capital olduğunda karşımıza çıkan bir izin, lisans veya yetki belgesi asla yoktur.

Bunun yanı sıra daha detaylı bir inceleme sonrasında firmanın gerek CySEC gerekse ASIC işletmesi tarafından denetlenmiş olduğu bilgisine ulaşıyoruz. Ancak her şey bununla sınırlı değil. Çünkü ilgili departmanların resmi sitesinden ofisin adını sorgulattığımız zaman karşımıza bir veri çıkmıyor.

Tüm bunlar ofisin lisansının olmadığının çok açık ve net bir kanıtıdır. Aynı zamanda şirket lisansının bulunduğunu ifade ederek insanları, yatırımcıları yanlış bir biçimde yönlendiriyor. Bu durum üye olmayı ve ardından hesap açmayı düşünen kişiler için kesinlikle büyük bir handikap demektir.

Evo Investment Capital Hakkında Şikayetler Neler?

Evo Investment Capital yorumları arasında çok fazla olumsuz geri bildirim vardır. Bunların tümü Türk kullanıcılar tarafından ifade edilmiş olan şikayetlerdir. Tabi ki bunların sayısının fazla olması işletmeye dair kafalarda soru işaretlerinin oluşması demektir. Şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Lisansının olmadığını ifade eden kişiler bundan dolayı gerekli denetimlerin yapılmadığını dile getirmişlerdir. Bundan dolayı keyfi bazı uygulamaların ortaya çıkması söz konusudur.
 • Aynı zamanda her ne kadar bir canlı yardım yani müşteri hizmetleri departmanı bulunsa bile buraya erişim konusunda farklı birçok sorun karşımıza çıkar. Yani kullanımı neredeyse imkansızdır.
 • Para çekme her zaman en fazla ifade edilmiş olan şikayet konusudur. Yatırım yapan ve FX piyasası üzerinden kazanım sağlayan kişiler, buna rağmen paralarını alamadıklarını söylemişlerdir. Hatta ilgili konu hakkında kanıt olması açısından önem arz eden ekran görüntüleri de vardır.
 • Firmanın tavrının zaman içinde değişkenlik gösterdiğini de söylemek lazım. Özellikle kişilerin yatırım yapması için onları arayan, değişik vaatler veren işletme, aktarımın tamamlanmasının sonrasında aynı tavrı devam ettirmemişlerdir. Doğal olarak bu durum şikayetlerin ortaya çıkması anlamına gelir.
 • Resmi sitede yer alan birden çok danışman vardır. Bunların temel görevi yatırımcıların doğru bir biçimde yönlendirilmesini sağlamaktır. Ancak yapılmış olan geri bildirimler bunun tam tersi bir durumu net olarak ortaya koyar. Yani şirketin danışmanlarının birçok konuda üyeleri engellemiş olduğunu görmekteyiz.

Bu özelliklerinden ötürü şirket için güvenilir tabirini kullanmak ve aynı zamanda ofisi tavsiye etmek kesinlikle çok zordur.

Evo Investment Capital

Evo Investment Capital

Evo Investment Capital Güvenilir mi?

Evo Investment Capital güvenilir mi: Merak edilen bir soru olmasından dolayı buna yanıt verebilmek için Evo Investment Capital yorumları başta olmak üzere birçok değişik konuya bakmak, bunları başarılı bir biçimde değerlendirmek esastır.

Avantajlar

 • Resmi sitesi her daim başarılı bir biçimde tasarlanmış olmasından dolayı genellikle beklentileri karşılar. Çok karışık olmayan menüler karşımıza çıkar.
 • Bunun yanı sıra web alanına erişim noktasında hiçbir sorunun söz konusu olmaması sayesinde Evo Investment Capital bu anlamda beklentileri karşılar.
 • Gerek tüm bilgisayarlar üzerinden gerekse de tabletler ve akıllı cep telefonları sayesinde saniyeler içinde online olabilirsiniz.
 • Kullanımı zor olsa bile canlı yardım ve farklı müşteri hizmetleri departmanının bulunması büyük kolaylık sağlar.
 • Türk kullanıcılar için resmi web alanı Türkçe olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra aynı durum canlı destek kısmı için de geçerlidir. Her daim Türkçe konuşan bir görevli sayesinde işlemleri yapabilirsiniz.

Dezavantajlar

 • Evo Investment Capital işletmesinin herhangi bir lisansı yoktur. Hem yorumlar hem de yapmış olduğumuz detaylı inceleme sonrasında karşımıza böyle bir durum çıkıyor. Doğal olarak bunun handikap olduğunun altını çizmek lazım. Çünkü işletmeyi kontrol edecek veya denetleyecek hiçbir otorite yoktru.
 • Bunun yanı sıra ofisin para kazanmak için tercih etmiş olduğu sadece tek bir yol vardır. Bu ise Evo Investment Capital sitesinden katılım sağlamış ve hesap açmış olan kişilerin kaybettikleri paralar olarak karşımıza çıkar. Bu da etik açıdan kafalarda soru işaretlerinin oluşması demektir. Bunun yanı sıra finansal anlamda ofisin güçlü olmadığını bize gösterir.
 • Canlı yardım alanı söz konusudur. Buna destek birimi adı da verilir. Ancak bu departmanın ilgili olduğunu söylemek kesinlikle imkansızdır. Zaten işletmeye dair ifade edilmiş olan yorumların içinde bundan çok sık bir biçimde bahsedilmiştir.
 • Yorumlar genellikle şikayet şeklinde karşımıza çıkar. Şirketten memnuniyet duyan kişi sayısının çok fazla olmadığını görmekteyiz.
 • Para çekimi ve para yatırımı zor olarak tamamlanır.

İşte tüm bu durumlardan dolayı Evo Investment Capital firmasının tercih edilecek ilk işletmeler arasında olmadığının altını çizmek lazım.

Evo Investment Capital Sosyal Medya İçerikleri

Evo Investment Capital sosyal medya konusunda kesinlikle sınıfta kalmış olan bir işletmedir. Piyasada yer alan işletmelere baktığımız zaman bunların büyük bir kısmının Twitter veya bunun gibi farklı sosyal medya sayfalarının bulunmuş olduğunu görmekteyiz.

Çünkü ilgili yerlerden paylaşım yapılması kullanıcılar için büyük bir kolaylık demektir.

Ancak Evo Investment Capital firmasında böyle bir durum yoktur. Her ne kadar işletme resmi sitesinde bunların var olduğunu söyleyip, erişim linki tanımlasa bile bunlar çalışmıyor. Yani üzerine tıkladığımız olan logolar bizi hiçbir yere yönlendirmiyor. Bundan dolayı beklentilerin altında kalır.

Ofis genel olarak deneyimi ile dikkat çeker. Çünkü 2007 senesinden beri piyasa içinde yer alır. Buna rağmen ne bir Facebook ne de Twitter hesabı tanımlama yoluna gitmemiştir. Bundan dolayı hem işletme hakkında hem de piyasaya dair bilgi almak kesinlikle imkansızdır.

Evo Investment Capital Hesap Türleri / Bonus Kampanyaları

Evo Investment Capital hesap türleri sınırlıdır ve tek bir hesap olmasından dolayı ancak bunun üzerinden FX katılımının yapılması mümkündür. Böylelikle farklı opsiyonlar üzerinden değişik ayrıcalıkların sunulması gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu değildir.

Hesap açmak çok kolay olmasının yanı sıra zaman almaz. Resmi site erişimi ilk olarak yapılması gereken bir işlem olarak dikkat çeker. Bunun ardından adınızı, soyadınızı doğru bir biçimde girmek zorundasınız. Gerek hesap onayı gerekse Evo Investment Capital hakkındaki bilgilendirmeler için telefon numarası ve email de istenir. Onayla beraber kaydınızı tamamlamış olursunuz.

Firmanın sunmuş olduğu farklı promosyonlar mevcuttur. Bunlara bonus adı verilir. Hediye paralar şöyledir;

 • Her zaman rahatlıkla çekilmesinden ötürü çekilebilir promosyon bunlardan birisidir. Resmi siteden ilgili işlemlerin tamamlanmasının ardından paranın alınması mümkündür.
 • Bunun yanı sıra marjın desteklenmesi olarak bilinen daha farklı bir kampanya da vardır. Buna göre marj üzerinden işlemler gerçekleştirilir. Bonusun yüzdesi ise farklılık göstermesinden dolayı kesinlikle bunun detaylarının resmi site üzerinden edinilmesi mümkündür.
 • Hemen üyelik açan ve yatırım yapan kişiler için de hoşgeldin bonusu söz konusudur. İlk lotun başarılı şekilde satın alınması lazım. Daha sonra işletmenin canlı yardım alanına başvurunun sonrasında paranızı kolaylıkla alabilirsiniz.
 • Lot iadesi ilgi gören daha farklı bir kampanyadır. Adından da rahatlıkla anlaşılacağı üzere kaybedilmiş olan paranın bir kısmı geri verilir. Bunun miktarının her daim aynı olmadığının da altını çizelim.

Her zaman canlı yardım ve diğer iletişim sistemleri üzerinden talepler yerine getirilir.

Evo Investment Capital Para Yatırma – Çekme İşlemleri Nasıl?

ATM ve banka havalesi olarak tanımlanmış olan sistemler üzerinden finansal işlemlerin tamamlanması söz konusudur. Bu tabi ki beklentileri karşılamadığı için Evo Investment Capital yorumları arasında mevcut durum çok sık bir biçimde eleştirilir. Sınırlı sayıda yöntem olması bir handikap ortaya çıkarır.

ATM bunlardan birisidir. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra gerek kartlı gerekse kartsız olan işlemlerin yerine getirilmesi mümkündür. Tabi ki bu noktada ihtiyacınız olan şey işletmenin canlı yardım alanı üzerinden alacağınız hesap numarasıdır. Bunun sağlanmasının sonrasında yatırımı 100 dolar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı miktarın her zaman banka havalesi yönteminde de geçerli olduğunun altını çizelim. Bankaya giderek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Ancak buna gerek kalmadan sahip olduğunuz akıllı cep telefonu veya bankanın internet sitesi üzerinden de yatırımın işlemlerinin tamamlanması mümkün olacaktır.

Para çekme işlemlerinde her zaman online Evo Investment Capital sitesi kullanılır. Sürecin detayları ise şöyledir;

 • Anlaşmalı banka sayısının çok fazla olması müşteriler açısından bakıldığı zaman kesinlikle büyük bir avantaj demektir.
 • Resmi siteye girişin ve aynı zamanda kullanıcı bilgilerinin yazılmasının ardından havale butonuna tıklanmalıdır.
 • Daha sonra ise yapılacak olan işlem miktarın girilmesidir. Buna minimum çekim tutarı adı verilir.
 • Bankanızın adını ve şube kodunu yazmanız mühimdir.
 • Tabi ki sahip olduğunuz hesabın numarasını da girmeniz gerekiyor.
 • Tüm bu verilerin kontrol edilmesinden sonra gönder butonuna basarak siteden çekimi tamamlamış olursunuz.

Evo Investment Capital firmasından paranın alınması zaman zaman uzayabilir. Bu konuda yapılmış olan yorumlar da söz konusudur.

Sık Sorulan Sorular

Evo Investment Capital firmasının lot iadesi nedir?

Evo Investment Capital işletmesi zaman zaman sunmuş olduğu değişik promosyonları ile dikkat çeker. Lot iadesi bunlardan birisidir. Buna göre site erişimi sonrasında gerçekleştirilmiş olan işlemin ardından yaşanan kayıplar sonrasında hak edilir. Bunun miktarının işlem tutarına göre farklılık arz ettiğinin hemen altını çizmek lazım. Böylelikle büyük bir avantaj sahibi olabilirsiniz.

Evo Investment Capital sitesinde hangi dil opsiyonları söz konusudur?

Evo Investment Capital her zaman başarılı bir işletme olmasının yanı sıra farklı diller üzerinden erişim imkanını sunar. Türk yatırımcılar için Türkçe opsiyonun bulunduğunu görmekteyiz. Bu da doğal olarak çok büyük bir kolaylık sağlar. Bunun haricinde Almanca veya İngilizce olarak resmi sitenin kullanılması noktasında bir sıkıntı yoktur. Son olarak İtalyanca da mevcuttur.

Evo Investment Capital sitesinden kredi kartı ile işlemler nasıl yapılır?

Evo Investment Capital her türlü kredi kartını kabul ederken bunların arasında hem Visa hem de Master yer alır. İki tip kartın da kesinlikle adınıza kayıtlı olması lazım. Bu anlamda resmi site kullanılır. Yatırım veya çekim yaparken bu kural farklılık göstermez. Kartın numarası, son kullanım tarihi, CVV kodu, isim, soyadı, T.C. kimlik numarasının girilmesi yeterlidir.

Evo Investment Capital firmasından hangi yatırım enstrümanları kullanılabilir?

Evo Investment Capital sitesinden üyelik almak ve aktarım yapmak sonrasında petrol üzerinden işlemlerin tamamlanması mümkündür. Bunun yanı sıra opsiyonların arasında metalin de bulunmuş olduğunu görmekteyiz. Kripto paralar, hisse senetleri, döviz çiftleri gibi seçenekleri de unutmamak lazım. Bunların tümüne erişim noktasında bir sorun yoktur.

Evo Investment Capital Detaylar

Desteklediği Diller:
Para Yatırma/Para Çekme Yöntemleri:
Minimum Para Yatırma:
Swapsız / İslami Hesap:
İşlem Platformları:
Spread Seviyeleri:
Firma Merkez Ofisleri:
Kuruluş Tarihi:
Lisanslar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Evo Investment Capital
1.0/5